Opinie moich klientów.

Jeśli zadajesz sobie dużo pytań i jesteś w ciągłym niedoczasie, Aneta pomoże Ci znaleźć na nie odpowiedzi i nauczy Cię efektywnie zarządzać kalendarzem. Polecam! Spotkania z Anetą przyniosły efekty dla mnie i dla biznesu.
Jacek – Manager

 

Przyjaźnie nastawiona, kontaktowa, słucha, akceptuje, naprowadza, pomaga sprecyzować działania, akcentuje ich kolejność i wartość. Praca z Panią Anetą, jest nauką, szkoleniem i zdecydowaną przyjemnością.
Małgorzata – Pomysłodawca

 

Anetę polecili mi przyjaciele, kiedy byłem na rozstaju dróg i nie bardzo wiedziałem w którą stronę się ruszyć, zarówno zawodowo jak i na płaszczyźnie spraw osobistych. Nie miałem zaufania do ludzi i nie wierzyłem w skuteczność jakiekolwiek form pomocy, nie mówiąc już o jakimś tam coachingu 😉 Niesamowita otwartość i profesjonalizm Anety pomógł mi uwierzyć, że z „drobną” pomocą potrafię znaleźć drogę i silne strony swojej osobowości i ustawić właściwie priorytety. Dzięki współpracy zrobiłem poważny skok na wszystkich polach i nauczyłem się radzić z wyzwaniami dnia codziennego. Serdecznie polecam Anetę z jej wiedzą, umiejętnościami interpersonalnymi i wyjątkową osobowością.
Roman – Dyplomata, Przedsiębiorca

 

Spotkanie z Panią Anetą było niezwykłym przeżyciem, które dosłownie poukładało wszystkie klapki w mojej głowie, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Rozmowa z Panią Anetą ustrukturyzowała moje patrzenie na wiele spraw. Pani Aneta jest bardzo konkretna i rzeczowa. Kierunkuje rozmówcę na działanie – to daje efekty. Serdecznie polecam.
Hanna – Business Development Manager

 

Spotkania coachingowe pozwoliły mi uświadomić sobie sposób funkcjonowania w moim otoczeniu, uzmysłowić sobie czego chce zarówno w sferze zawodowej jaki osobistej, a następnie przygotować sobie działania, które chce realizować. Aneta słuch bardzo uważnie, nie udziela rad i nie ocenia, ale jednocześnie nie pozwala na utracić koncentracji nad właściwym tematem. Każde spotkanie było wartościowe, z jednej strony wymagające, a z drugiej stwarzała mi przestrzeń do wartościowych wniosków. Szczerze polecam, każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia.
Krzysztof – Energy Infrastructure Director

 

Pani Aneta to osoba bardzo profesjonalna. Zawsze przygotowana do spotkania. Za każdym razem miałam poczucie, że jestem wysłuchana, zrozumiana. Rozmowy prowadzone są w przyjaznej, pełnej zaufania atmosferze co sprawia, że chce się z nią pracować. Dzięki naszym sesjom uporządkowałam swoje plany i cele zawodowe, stworzyłam realistyczny plan działania i wprowadziłam wiele „ulepszeń” w swoim życiu. To na pewno jedna z lepszych inwestycji w rozwój osobisty. POLECAM!
Marzena – Koordynator Sprzedaży

 

Pani Aneta przeprowadziła coaching grupowy w naszej kilkunastoosobowej firmie, którego celem było przygotowanie zespołu do bardzo ważnego spotkania. W efekcie członkowie zespołu stworzyli strategię działania, przygotowali prezentację oraz podzielili między siebie zadania. Największym wyzwaniem był fakt, że w spotkaniu nie uczestniczył przełożony oraz to, że brak było wyraźnego lidera. Pani Aneta poprowadziła spotkanie w harmonijny, przyjazny i bardzo efektywny sposób, tak że praca była wielką przyjemnością. Szczególnie polecam, gdy w zespole są konflikty. Świetna inwestycja. Zdecydowanie polecam.
Monika – szef działu obsługi Klienta w niewielkiej firmie

 

Wymagająca, nieustępliwa, konsekwentna – co daje efekty. Dzięki naszej wspólnej pracy widzę zmiany, które jeszcze niedawno wydawały mi się niemożliwe. Każdego dnia stawiam małe kroczki ku lepszej przyszłości, słyszę to co mówiła – co dodaje mi sił i nie pozwala sobie odpuścić. Dzięki tym spotkaniom nastąpiły zmiany zarówno w moim życiu prywatnym jak i zawodowym dla mnie na lepsze. Tego oczekiwałam i w pełni to otrzymałam, a może nawet więcej.
Magda – Prawnik

 

Nie ocenia, nie udziela rad, słucha tego co uważam za ważne, Relacje oparte na zaufaniu i akceptacji. Uruchamia potencjał zawodowy i osobisty. Wspiera w dążeniu do celu i pomaga w rozwiązywaniu problemów. Jeśli jesteś gotowy na zmiany, to polecam.
Ilona – UBEZPIECZENIA

 

Po spotkaniu bardzo dużo spraw mentalnie poukładanych. Kroki na przyszłość zaplanowane 🙂 Spotkanie z Anetą pozwala sprecyzować działania i wykorzystać efektywnie czas. Samem się tego nie zrobi. Pozdrawiam.
Witold – Antosiewicz

 

Pani Aneta potrafi naprowadzić na rozwiązanie problemu, które to rozwiązanie tkwi w nas, tylko tego „nie widzimy”. Coaching pozwolił mi uskutecznić działania w firmie oraz rozwiązać problemy personalne między pracownikami. Szczerze polecam.
Adam Grabowski – Google Partner Manager w WildMoose.pl